فروش و قطعات گودمن

فروش داکت اسپیلت گودمن امریکا

 

راهنمای انتخاب و خرید داکت اسپلیت گودمن(Goodman)
ابعاد ذکر شده در جدول داکت اسپلیت گودمن (Goodman) بدون در نظر گرفتن ابعاد کویل آب داغ و فضای تعمیر و نگهداری می باشد.
قبل از انتخاب و خرید دستگاه داکت اسپلیت گودمن (Goodman) ظرفیت بار برودتی و حرارتی و فضای مورد نطر را محاسبه کنید.
برای مصرف کمتر بهتر است در واحد های بزرگتر از 200متر مربع از دو یا چند دستگاه داکت اسپلیت استفاده شود و فضاهای مختلف زون بندی شود(خواب ها ؛پذیرایی ….)
در سایت مرجع و فروشگاهی دماتجهیز، اطلاعات فنی و قیمت تضمین شده داکت اسپلیت گودمن (Goodman، با گارانتی اصلی، جهت برخورداری شما عزیزان از حس خوب خرید بهینه و هوشمند ارائه گردیده است

داکت اسپلیت های داکت اسپلیت گودمن (Goodman)
سیستم های تهویه مطبوع کانالی که داکت اسپلیت های گودمن نیز در این گروه قرار گرفته اند به طورمعمول از دو قسمت یونیت داخلی (هواساز) و یونیت خارجی (کندانسور) تشکیل می شوند که یونیت داخلی در داخل واحد و یا جایی مرتبط با واحد نصب شده ویونیت خارجی (کندانسور) در فضای باز مانند پشت بام، بالکن، حیاط و … نصب می گردد.

یونیت داخلی (هواساز) :
سرمایش: این دستگاه با استفاده از فن هواساز پس از مکش هوای داخل واحد از طریق کانال برگشت آن رااز روی فیلترعبورداده و تصفیه می کند . سپس هوای تصفیه شده را از روی مبدل سرمایش (کویل اواپراتور DX)عبور میدهد وسرمایش تولید شده را به وسیله کانالهای رفت به فضاهای مختلف واحد انتقال می دهد .

گرمایش: گرما در سیستمهای تهویه مطبوع کانالی به چند روش تولید می گرددکه معمولاًدر ایران از دو روش کویل آب داغ یا کوره هوای گرم(فرنس) استفاده می شود.در گرمایش کویل آب داغ در زمستان کندانسور خاموش بوده وهوا توسط فن هواساز از روی کویل آب داغ عبور می کندوپس از گرم شدن به داخل کانال های رفت هدایت می شود .(آب داغ کویل توسط موتور خانه یا پکیج تولید می گردد).

در دستگاه کوره هوای گرم (فرنس):در زمستان مشعل های دستگاه توسط گاز روشن شده و شعله های آن از داخل لوله های مبدل حرارتی عبور کرده وبدنه مبدل راداغ می کندوگازهای تولید شده از دودکش خارج می گردد.سپس جریان هوای تولید شده توسط فن هواساز از روی لوله های داغ مبدل عبور کرده و پس از گرم شدن به درون کانالهای رفت انتقال پیدا می کند.

یونیت خارجی (کندانسور) :
در این دستگاه گاز فریون R22 توسط کمپرسور فشرده شده وآماده تولید سرما می شود وتوسط لوله مسی به هواساز داخل واحد انتقال می یابد برخلاف بقیه سیستمهای سرمایش عمل تولید سرما صرفاً درداخل هواساز داخل واحد اتفاق می افتد که این عملیات موجب جلوگیری از اتلاف انرژی و دو چندان نمودن بازدهی دستگاه می گردد یکی از مهمترین مزایای این سیستم تولید شدن سرما در یونیت داخلی (هواساز )می باشد.
شمای کلی سیستم تهویه مطبوع اسپلیت کانالی (داکت اسپلیت)

مزایای داکت اسپلیت گودمن (Goodman)
حذف کندانسورها از نمای ساختمان
مستقل برای هر واحد
حذف لوله کشیهای طویل و متعدد از واحد
حذف فن کویل ورادیاتورهای متعدد
تعمیرو نگهداری آسان
حذف کانالهای عمودی و افزایش متراژ واحد
صدای بسیار کم پنل داخلی
جریان راه اندازی پایین
عملکرد گرمایش تا دمای 10- درجه سانتیگراد
عمر کمپرسور طولانی و قابلیت توزیع هوا از طرق کانال هوا بدلیل پر فشار بودن از دیگر ویژگی های داکت اسپلیت گودمن می باشد.
داکت اسپلیت های گودمن با کنترلر دیواری عرضه می شوند.
نکات مهم در انتخاب و خرید داکت اسپلیت گودمن (Goodman)
ابعاد ذکر شده در جدول داکت اسپلیت گودمنGoodman بدون در نظر گرفتن ابعاد کویل آب داغ و فضای تعمیر و نگهداری می باشد.
قبل از انتخاب و خرید دستگاه داکت اسپلیت گودمن Goodman ,ظرفیت بار برودتی و حرارتی و فضای مورد نطر را محاسبه کنید.
برای مصرف کمتر بهتر است در واحد های بزرگتر از 200متر مربع از دو یا چند دستگاه داکت اسپلیت استفاده شود و فضاهای مختلف زون بندی شود(خواب ها ؛پذیرایی ….)
از مزایای قابل ذکر سیستم داکت اسپلیت نسبت به بقیه ایرکاندیشنهای کانالی قابلیت اجرای لوله کشی مسی در طول و ارتفاع زیاد می باشد.
با توجه به سابقه داکت اسپلیت گودمن Goodman و تعداد متعدد اجرا شده در کشور عزیزمان لازم به ذکر است که دستگاه داکت اسپلیت گودمن Goodman جزو بهترین دستگاهای موجود در ایران می باشد.
لذا استفاده از حداکثر راندمان دستگاه داکت اسپلیت مستلزم طراحی و اجرای فنی و حرفه ای این سیستمها در کانال کشی ؛لوله کشی مسی و آب داغ و… می باشد.
نکات هنگام نصب داکت اسپلیت گودمن (Goodman)
• در انتخاب دستگاه داکت اسپلیت و ظرفیت آن به متراژ ، کاربری ، اقلیم و موقعیت ساختمان توجه شود.
• طراحی کانال های داکت اسپلیت براساس استانداردهای دستگاههای ایرکاندیشن کانالی انجام شود و ترجیحا دریچه های رفت در دورترین نقطه نسبت به دریچه برگشت در نظر گرفته شود.
• از نصب هواساز یا داکت اسپلیت در سقف سرویس ها خودداری شود.
• کلیه پیش بینی های لازم جهت مکان نصب دستگاه ، لوله های آب داغ ، لوله های مسی ، لوله درین و برق دستگاه و سایر تجهیزات در نظر گرفته شود.
• جهت داشتن حداکثر راندمان دستگاه و کم کردن مصرف برق ، روی کانال و لوله ها از عایق با کیفیت استفاده شود.
• برای اجرای لوله های مسی در ارتفاع ، به ازای هر 6 متر لوله ، از یک تله روغن (OIL TRAP) استفاده گردد.
• قبل از راه اندازی و نصب داکت اسپلیت ، لوله های مسی تست گردیده و از سالم بودن آنها اطمینان حاصل گردد.
• سایز لوله مسی و آب داغ حتما طبق جداول فنی انتخاب شود.
• مهم ترین قسمت این دستگاه ترموستات آن است که وظیفه کنترل و فرمان دادن به دستگاه را دارد . در انتخاب محل نصب آن حداکثر دقت را داشته باشید تا دمای عوامل طبیعی و غیرطبیعی مانند نور خورشید ، لوله ها و دودکش های پشت دیوار ، باد مستقیم دریچه رفت و سایر عوامل روی آن تاثیر نگذارد.
• در شروع فصل زمستان کویل آب داغ هواگیری شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا با تعمیرکار صحبت کن!
×