گودمن

گودمن چیست ؟ شرکت گودمن تولید کننده سیستم های مطبوع میباشد ،این شرکت در امریکا فعالیت دارد و دستگاهای فوق ساخت ایالت متحده امریکا میباشد. سیستمهای مطبوع گودمن امریکا در انواع: داکت اسپیلت (کانالی) داکت اسپیلت کانالی شامل دو قسمت هواساز و کندانسور میباشد که با لوله های مسی به هم متصل میشوندو انتقال هوا توسط کانال صورت میگیرد . داکت اسپیلت های گودمن امریکا در ظرفیت ۲ الی ۶ تن ساخته میشود و در ادامه مطلب…

فروش گودمن

فروش تمامی محصولات برودتی گودمن امریکا برند گودمن امریکایی میباشد و یکی از برترین سیستمهای مطبوع در جهان است. داکت اسپیلت گودمن تشکیل شده از دو قسمت یونیت داخلی و یونیت خارجی  (هواساز و کندانسور). کندانسور(یونیت خارجی) مجموع از کمپرسور؛فن،فیلتر درایر؛کنتاکتور؛خازن و شیر سرویس است که وظیفه ان چرخش گاز در سیکل میباشد.     هواساز(یونیت داخلی) تشکیل شده از فن؛کویل دی ایکس ؛سینی دراین ؛خازن ؛کویل آبگرم و ترموستات است. تعمیرات داکت اسپیلت گودمن ادامه مطلب…

تعمیرات داکت اسپیلت لنوکس

تعمیرات انواع داکت اسپیلت  لنوکس آمریکا

 

معرفی داکت اسپیلت لنوکس:

داکت اسپیلت لنوکس آمریکا در دهه 80میلادی توسط شخصی با همین نام طراحی و تولید شد و در مدت زمان کمی توسط سرمایه گذاران دیگری در چند کارخانه و در چندین کشور دنیا تولید شد.

لنوکس به دلیل استقبال چشم گیر و کیفیت بالای دستگاه در کشور آمریکا به عنوان یکی از بهترین محصولات امریکایی شناخته و تولید میشود.

یکی از مزیت های مهم داکت اسپیلت لنوکس آمریکا استفاده از بلوور فن فلزی می باشد که دارای قدرت بالای پرتاب باد در دستگاه هواساز می باشد.

(بیشتر…)

نمایندگی-گودمن

نمایندگی گودمن   ایران گودمن افتخار ارائه خدمات پس از فروش بیست وچهار ساعته در ضمینه سیستم های مطبوع گودمن را در ایران دارد . برای رفاه شما مصرف کننده گرامی فرم درخواست سرویس گودمن در انتهای صفحه قرار دارد. لطفا جهت خدمات گودمن کادر های خالی را تکمیل بفرمایید. کمتر از 12 ساعت تعمیر کار با شما تماس خواهد گرفت.  

همین حالا با تعمیرکار صحبت کن!
×